wypełnienie akustyczne Angel Hair ARATTON ®

Wainvest Europe oferuje innowacyjny wypełniacz dźwiękochłonny Angel Hair ARATTON ® z włókien para-aramidowych do profesjonalnych zastosowań akustycznych. Jest to wypełniacz do obudów głośników, systemów car-audio, paneli akustycznych i ustrojów akustycznych klasy PREMIUM dla wymagających. Wypełniacz dźwiękochłonny Angel Hair ARATTON ® to  MERCEDES wśród materiałów pod względem właściwych parametrów wymaganych przy produkcji wysokiej jakości produktów akustycznych. Włókna wypełniacza dźwiękochłonnego Angel Hair ARATTON ® są cięte na odcinki o długości 55 mm, zgrzeblone, mieszane i formowane w włókno w formie porównywalnej do dźwiękochłonnej wełny lub watoliny akustycznej. 
absorber-dzwieku-pochlaniacz-akustyczny-wypelnienie-angel-hair-wlokno-aramid-wainvest-europe

WŁAŚCIWOŚCI

Innowacyjność wypełniacza dźwiękochłonnego Angel Hair ARATTON ® polegająca na zastosowaniu bardzo wytrzymałych chemicznie, fizycznie i stabilnych termicznie włókien para-aramidowych o specjalistycznej frakcji i konsystencji zbliżonej do wełny lub watoliny akustycznej.  Uzyskane ponadprzeciętne właściwości akustyczne zostały zauważone, docenione i są obecnie są szeroko stosowane przez profesjonalistów indywidualnych i uznanych producentów z branży audio-akustycznej. Wypełniacz dźwiękochłonny Angel Hair ARATTON ® skuteczniej niż alternatywne materiały przewodzi ciepło powstałe w wyniku wibracji. Dzięki temu wypełniacz dźwiękochłonny Angel Hair ARATTON ® ma wysoką pojemność akustyczną pochłaniając energię ruchu akustycznego przy znakomitej proporcji objętości do ciężaru. Wypełniacz dźwiękochłonny Angel Hair ARATTON ® działa w bardzo szerokim obszarze pasma. Forma i konsystencja materiału zbliżona do waty umożliwia efektywną regulację charakterystyki akustycznej odpowiednio dobierając aplikowaną ilość do wymagań wynikających z miejsca i sposobu zastosowania. Zaleca się wypełnienie 3-10 gramów / litr zamkniętej objętości.

W odróżnieniu do akustycznych materiałów pochodzenia naturalnego, syntetyczne włókna para-aramidowe wypełniacza dźwiękochłonnego Angel Hair ARATTON ® są nieorganiczne a więc materiał stwarza środowisko nie sprzyjające rozwojowi pleśni lub innych organizmów grzybo-podobnych.

ZASTOSOWANIE:

Z uwagi na swoje ponadprzeciętne właściwości akustyczne wypełniacz dźwiękochłonny Angel Hair ARATTON ® jest stosowany przez profesjonalistów w produktach klasy PREMIUM dla wymagających:

  • wypełnienia akustyczne kolumn głośnikowych i systemów audio
  • wypełnienia akustyczne w systemach car-audio
  • wypełnienia paneli dźwiękochłonnych i ustrojów akustycznych
  • wypełnienia akustyczne w pomieszczeniach obróbki dźwięku typu studio
  • inne unikalne zastosowania wymagające od zastosowanych materiałów szczególnych właściwości akustycznych

DLA KOGO

Należy szczerze przyznać że cena wypełniacza dźwiękochłonnego Angel Hair ARATTON ® nie jest konkurencyjna względem tanich zamienników z innych włókien syntetycznych o słabszych właściwością akustycznych. Wypełniacz dzwiękochłonny Angel Hair ARATTON ® jest raczej wybierany do zastosowań gdzie to nie cena jest wiodącym kryterium wyboru ale jakość i bezkonkurencyjne właściwości akustyczne. Prestiżowi producenci stosujący wypełniacz dźwiękochłonny Angel Hair ARATTON ® bardziej cenią dbałość o bezkompromisową renomę swojej marki, lojalność i uznanie swoich wymagających klientów segmentu PREMIUM aniżeli konkurowanie z producentami z niższej półki cenowej.

Użycie wypełniacza dźwiękochłonnego Angel Hair ARATTON ® można porównać do mistrzowskiego poziomu sportowego. Na pewnym poziomie profesjonalizmu o wynikach nie decydują „dobre chęci” ale wieloletni systematyczny profesjonalny trening wsparty odpowiednią i skuteczną technologią.

FORMAT PAKOWANIA:

KARTON: Angel Hair ARATTON ® pakowany jest po 2kg do worka foliowego i zabezpieczony dodatkowo kartonem tekturowym.

PALETA: Wysyłamy na paletach w rozmiarze standardowym 1200x800mm natomiast wysokość ładunku z paletą włącznie palety możemy dostosować potrzeb klienta 1650mm lub 2200mm.

PRÓBKI:

Dla zdecydowanych klientów możemy zorganizować próbki do przetestowania w przystępnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dostosowaną do twoich potrzeb. 

  

Dopasowujemy naszą ofertę do aktualnych potrzeb klientów
Pomagamy poprawić cenę, terminy, jakosć i dostępność.
Skontaktuj się z nami