O nas
To nas wyróżnia

ZAUFANIE

Fundamentem działalności Wainvest Europe jest ZAUFANIE dlatego nasze produkty są używane przez międzynarodowe globalne korporacje z branży spożywczej z bardzo wysokimi wymaganiami jakościowymi.

ZAANGAŻOWANIE

Klienci Wainvest Europe  czują że niezależnie od wolumenów są obsługiwani z najwyższą starannością a my słuchamy ich potrzeb. Pracując z nami stajesz się naszym strategicznym klientem.

INICJATYWA

Będąc klientem Wainvest Europe otrzymasz wsparcie w czasie całego cyklu życia produktu od zapytania ofertowego, wyceny, przez kwalifikacje, walidację ale też dla regularnych dostaw inicjatywy oszczędnościowe.

DOŚWIADCZENIE

Dla klientów Wainvest Europe pracuje zespół profesjonalistów posiadających ponad 20 letnie doświadczenie w obszarze opakowań i ponad 10 letnie doświadczenie rozwoju produktu w tym zarządzanie projektami w międzynarodowych korporacjach.

DOSTĘPNOŚĆ

Nasza kultura pracy w Wainvest Europe sprawiaja że wspieramy naszych klientów gdy ich wymagania są wyzwaniem. Mobilizujemy się by wspierać klientów w sytuacjach kryzysowych.

PARTNERSTWO

Na każdym etapie współpracy w Wainvest Europe stosujemy wysokie standardy etyki biznesowej. Relacje z naszymi klientami opieramy na partnerstwie i otwartej komunikacji.

ELASTYCZNOŚĆ

W Wainvest Europe to my staramy sie dopasować do klienta a nie odwrotnie. Słuchamy ich potrzeb i tworzymy ofertę dopasowaną do tego czego klient akutalnie potrzebuje poprawić np. cenę, termin, jakość, dostępność. 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu sprawia że bierzemy odpowiedzialność za jakość naszych usług i produktów

SATYSFAKCJA I BEZOBSŁUGOWOŚĆ

Obsługujemy naszych klientów wychodząc na przeciw ich potrzebom by czuli satysfakcję z partnerskiej współpracy. W Wainvest Europe umożliwiamy klientom skupienie się na głównej działalności generującej wartość

To co potrafimy najlepiej

Nasze mocne strony

Europejski zasięg
Dostęp do powierzchni magazynowych w całej Europie.
Zapas konsygnacyjny
Zarządzanie zapasami i ich finansowanie. Organizacja transportu i dostaw
Własny transport
Elastyczna i szybka organizacja dostaw „door-to-door”
Doradzctwo zakupowe
Transfer wiedzy oraz know-how w zakresie wdrożenia i prowadzenia zakupów
Optymalizacja procesów
Zwiększenie efektywności działań w łańcuchu sprzedażowo-zakupowym
Łańcuch dostaw
Zarządzanie procesami w łańcuchu logistycznym
Przejrzyste warunki
Możliwość uczestnictwa w tworzeniu modelu kosztowego oparciu o rynkowe wskaźniki cen surowca
Doświadczenie, dostępność i partnerstwo to nasze wartości
Pozwól specjalistom wspierać twój biznes.
Skontaktuj się z nami