gąbkowe filtry PPI powietrza i cieczy

Gąbkowe filtry PPI powietrza i cieczy

Wainvest Europe dostarcza pianki PPI (ilość porów na cal). Ich regularna, porowata i usieciowana struktura przypomina sito. Idealnie oddziela substancje stałe od cieczy lub gazów poprzez ich mechaniczne zatrzymanie. Główne są wykorzystywane jako filtry powietrza i wodne.

filtry-powietrza-gabkowe-PPI-wykrawane-wycinane-wainvest-europe

Technologia

Technologia pianki PPI o strukturze otwarto komórkowej polega na właściwym doborze tysięcy plastikowych bąbelków (zwanych komórkami). Mają one usunięte membrany okienne a ich wielkość i gęstość nadaje materiałowi pożądaną twardość i  właściwości filtracyjne.

Filtry PPI dostarczane przez Wainvest Europe często pełnią rolę filtra powietrza i cieczy. Dzięki jej jednorodnej i jednolitej strukturze komórkowej można zaprojektować pożądany filtr z uwzględnieniem spadku ciśnienia, przepływu powietrza i wydajności poprzez zmianę rozmiaru porów.

filtry-PPI-powietrza-gabkowe-wykrawane-wycinane-wainvest-europe

Właściwości i zastosowanie

Usieciowana pianka PPI to uniwersalny lekki, bezwonny i wysoce odporny na pleśń materiał o otwartych komórkach o właściwościach filtracyjnych, pochłaniających dźwięk. Charakteryzuje go wysoka wytrzymałość na rozciąganie, wydłużanie i rozdarcie

Wainvest Europe dostarcza gąbki do różnych zastosowań od pochłaniaczy dźwięku przez filtry klimatyzacyjne mobilne i stacjonarne po aplikatory kosmetyczne.

Wysoka odporność na chemikalia czyni gąbki PPI znakomitym rozwiązaniem do filtracji powietrza do silników.

filtry-PPI-powietrza-gabkowe-wycinane-wykrawane-wainvest-europe

Dowolny kształt filtra według potrzeby klienta

Wainvest Europe dostarczy dowolny kształt filtra PPI jaki klient potrzebuje.  Prześlij nam swój rysunek z oznaczonymi wymiarami i PPI (ilością porów na cal) a my przygotujemy dla ciebie ofertę.Dopasowujemy naszą ofertę do aktualnych potrzeb klientów
Pomagamy poprawić cenę, terminy, jakosć i dostępność.
Skontaktuj się z nami